قرار بود آمار موثرترین وبلاگها رو ارائه بدم. 

اما از طرفی دوست ندارم بی سلیقگی در انتشارش به خرج بدم و شتاب زده عمل کنم از طرفی دیگه اصلا شرایط برای تمرکز برای این کار مهیا نمیشه.

نیاز دارم مدتی از این محیط فاصله بگیرم اما به خاطر تعهدم به انتشار این مطلب همچنان اینجام.

اگر کسی داوطلب میشه برای انتشار و جمع آوریش که این لطف رو در حق من بکنه و از این آدرس آمارها رو استخراج کنه و منتشر کنه.

اگر هم کسی نمی تونه، صبر کنید تا برگردم و این کار رو انجام بدم.

عذرخواهم. اصلا دوست نداشتم این مطلب رو منتشر کنم

توضیحات:
اولا هر بزرگواری که خواست آمار رو منتشر کنه میتونه با اختیار خودش و سلیقه خودش منتشر کنه. تنها چیزی که باید ثابت بمونه فقط خود آمار هست.
یعنی: تعداد آرا. و مشخص شدن حداقل ده الی 15 نفر اول.

بقیه که میگم پیشنهاد منه:
خوبه تمام کسای که اسمی از وبلاگشون برده شده نام برده بشن با آدرس و تعداد آرا

خوبه هشت الی 14 وبلاگ اول بر اساس توصیفاتی که مخاطبانشون داشتن یه میانگین توصیفی گرفته بشه و یه شرح یکی دو خطی جلوی نام وبلاگشون نوشته بشه.

خوبه که این انتشار توسط چند وبلاگ پر بازدید انجام بشه.

لذا الان که خانم تسنیم و برادر عزیزم آقا آشنا داوطلب شدن خیلی خوبه که هر دو نفر آمار رو استخراج کنن و اگر باز هم دیگران خواستن آمار بگیرن جا داره. از این بزرگواران تشکر میکنم بابت قبول این مسئولیت. و ممنون که این حس رو به من دادید که این پویش رو مختص وبلاگ نویسی میدونید نه شخص ن. .ا

اما بعد ار استخراج آمار خیلی خوبه وبلاگهای مثل فیشنگار هم منتشر کنن

قطع دنبال کردن زدم.
هر از گاهی این کار رو میکنم. یه کار شخصیه و ارتباطی به محتوای وبلاگ شما نداره. همه کسانی که دنبال میکردم فوق العاده بودن. و انرژی دهنده.

دوستانی که میگن چرا اینقدر جدی گرفتی داستان رو:
چون دوستتون دارم. چون شما رو جدی میگیرم.
چون از وقتی خودم رو جدی گرفتم فهمیدم آدمها چقدر مهمن.
این کار مهمه چون جمعی از بین خودتون منتظرش هستن. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معماری و دکوراسیون پايگاه اطلاع رساني دفتر امام جمعه بخش انگوران؛ شهر دندي معرفی وبسایت Kenyan علم . قدرت .خدا Jessica قاب چوبی how فانوس رایانه