چند روز پیش همکار جدیدم سر درد داشت. همون نیرویی که خیلی دوست داره باهام بحث و هم کلامی کنه. بهش گفتم بشین روی صندلی.

براش توضیح دادم که کف دست خیلی انرژی داره. بذار با کف دستم پیشونی ات رو ماساژ بدم، سر دردت بهتر میشه.

وقتی با کف دستم روی پیشونی اش فشار میدادم خودش هم خیلی احساس رضایت میکرد. و جالب بود که فردا خودش اومد و گفت: مهندس بیا یه مقدار سرم رو ماساژ بده. دیشب به مادرم گفتم و این کار رو میکرد برام. خیلی خوب بود.

من میدونستم اثر کف دست رو برای همین اغلب مواقع برای نوازش پسرم کف دستم رو روی سر و صورتش میکشم.

اون نمیدونه چه اتفاقی داره می افته اما بعضی شبها که کنار من میخوابه خودش کف دستم رو میگیره و میذاره روی صورتش. این طوری احساس آرامش میکنه. یا وقتی جایی از بدنش ضربه میخوره میاد بغلم و کف دستم رو میذاره روی جایی که درد گرفت.

بزرگواری به ما آقایون میفرمودن برای محبت به همسرانتون حتما از نوازش با کف دست بر روی سرشان استفاده کنید. خیلی محبت میاره.

جالبه اون روز که سر همکارم رو ماساژ دادم شب وقت خواب وقتی مروری در خودم میکردم میدیدم من هم نسبت به همکارم علاقه بیشتری پیدا کردم.
حتما بی حکمت نیست که در روایات به ما فرمودن روی سر بچه های یتیم دست نوازش بکشید. چون اونها کمبود محبت دارن و وقتی بزرگتری دست روی سرشون میکشه حتما اتفاقات شگفتی می افته.
برای من مجرب هست.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خريد لوازم جانبي گوشي سامسونگ دنياي ماشين هاي کنترلي مدرسه امام علی(ع) DARK~Family وبرا الکتریک Webra Electric دو راهي زندگي وبلاگ شخصی مهران اچ کی خلاقیت تجاری و نوآوری سیستماتیک حكمت